Slezské kamenolomy a.s.

Obchodní společnost Slezské kamenolomy a.s., je společností s více než 140letou tradicí těžby a zpracování přírodního kamene pro použití v exteriéru i interiéru. Společnost těží i zpracovává surovinu z vlastních ložisek světlé slezské žuly, supíkovického a lipovského mramoru a těšínského pískovce. V nabídce najdete však i jiné druhy tuzemského či zahraničního kamene, společnost je tak schopná reagovat na individuální požadavky svých zákazníků a zajistit  komplexní dodávku typizovaných i na zakázku vyrobených kamenických výrobků. Strojní technologie opracování kamene umožňuje společnosti nabízet výrobky v bohaté škále povrchových úprav. 

Nabídka produktů z kamene

Slezské kamenolomy a.s. zpracovávájí vlastní ložiska slezské žuly, mramoru a pískovce pro použití v exteriéru a interiéru a poskytuje komplexní servis týkající se přírodního kamene. Dodávku typizovaných i na zakázku vyráběných kamenických výrobků je možno uskutečnit včetně zaměření stavby, projektu a montáže.

Dům a zahrada

Dům a zahrada

Nabízíme pro Váš dům, komerční objekt, nebo zahradu výrobky z kamene. Vybírat můžete z kvalitních obkladových desek a soklíků, masívních schodišťových stupňů, parapetních desek, kuchyňských desek, obrubníků, venkovní dlažby, balustrád apod.

Kámen pro vodní stavby

Kámen pro vodní stavby

Potřebujete pro vaši vodní stavbu kvalitní upravený lomový kámen,  neupravený lomový kámen, či kopáky? Kontaktujte nás a my Vám jej rádi dodáme!

Sakrální stavby

Sakrální stavby

Výrobky z kamene jsou samozřejmě také velmi vhodné pro sakrální stavby a to jak pro vnitřní tak pro vnější použití.